SISEKUJUNDUSE TÄHTSAIM OSA ASUB VÄLJAS

Need on loodusvaated, mida jälgida oma suurtest 2,6 meetristest akendest. Kui aga kardinad ette tõmbad, avastad, et sisemine maailm välimisega kooskõlas, sest kasutatud on värvi ja puhast naturaalset puitu.

DISAINKÖÖK
ON SULLE JUBA HINNAS

Ütle meile, millist kodu sa tahad. Siseviimistlust tahame teha sinuga koos. Meie loome majad, aga sina lood sellest kodu. Selleks, et oma kodus oleks päriselt hea olla, kingime sulle disainköögi koos tehnikaga. Tule ja vali värvidest mööblini.

Tutvu siseviimistlusega

Livenist ostad kodu, mitte kinnisvara

Kodu soetamise protsess oli tegelikult oluliselt lihtsam, kui ma alguses kartsin. Kõik on kuulnud neid hirmujutte, kuidas tähtajad venivad kuid ja asjad on valesti, aga meil on esimese kodu soetamine Liveniga kuidagi eriti sujuvalt läinud.

Stella

Toom-Kuninga 21 koduomanik

Mulle väga meeldis Liveni käest kodu osta, sest tundub, et nad tõepoolest on hingega asja juures. Kõik on detailideni läbi mõeldud, aga seejuures on piisavalt valikuvõimalusi jäetud – alates parketist kuni vannitoalampide ja disainerpistikuteni välja. Seega lõppkokkuvõttes ei saa sa endale lihtsalt korterit, vaid tõepoolest kodu.

Kadri

Toom-Kuninga 21 koduomanik

Olime pikalt plaaninud majast korterisse kolida ja Liveni Katla Maja oma kõrgete lagedega ning avarate loftidega sobis selleks ideaalselt. Katla Maja jäi meile esmalt silma oma kodulehekülje piltidega, millel 5,2-meetrised laed. Neid lihtsalt pidi tulema oma silmaga vaatama. Kui neid suuri aknaid, kõrgeid lagesid ja ilusaid vaateid nägime, oli otsus selge!

Jane

Katla Maja koduomanik

Kõik algas sellest, kui silmasime Kultuurikilomeetri promenaadil jalutades üht võrdlusposti, millel märgitud tulevaste Katla Maja kodude lagede kõrgused. Kõrged laed, õhk ja avarus tundusid täpselt need õiged märksõnad, mida oma uuelt kodult otsisime! Huvi tekkides olid küll kõik sobivad korterid broneeritud, kuid lõpuks õnnestus üks meil siiski endale saada.

Gert

Katla Maja koduomanik

Pilvede peal
paistab
alati päike

Uus-Meremaa on merelähedane peidetud paik eemal linnakärast, asudes justkui maal. Tunne korterites on pigem maalähedane, rustikaalne ja lihtne, kasutatud on värvi ja puhast naturaalset puitu. Korterites on avarust ja valgust tänu suurtele akendele ja kõrgetele lagedele. Kodu seal majas on eriline tänu oma asukohale ning põnevatele korterite lahendustele.

Katrin Kaevats, Sisearhitekt

PIN Arhitektid

Loome hingega kodusid

Kodude ehitamine on meie kirg. Ehkki me tahame ehitada kodu sulle, alustame me hoopis ehitamisest iseendile. Usume, et isiklik tähendus teeb võimalikuks anda kodule hing, erilisus ja ainulaadsus.