SISEARHITEKTI LAHENDUSED SINU KODUS

Uus-Meremaa avarates 3-meetriste lagedega kodudes on sisearhitekt Katrin Kaevatsi poolt loodud lahendused. Aktsentsein elutoas läheb üle köögiks ning ka 2,3 meetri kõrgused siseuksed on toon toonis köögi ja aktsentseinaga.

TERVIKLIK SISEVIIMISTLUS

Samas toonis on võimalik jätkata ja ukse taha jäävas pesuruumis, kasutades vastava disainiga valamukappi või siis struktuurset keraamilist plaati. Pesuruumides on Hansgrohe sanitaartehnika, Villeroy & Bochi sankeraamika ning Balteco vann või klaasseina ja renntrapiga dušinurk. Lisavalikuna on võimalik tellida puitribilagi ning valgustusega Balteco peegel.

3D TUUR JA NÄIDISTUBA

Siseviimistluse ja mööbli valik on lai, seega parim võimalus sellega tutvumiseks on külastades Liveni kontorit, kus saad 3D-prillides näidiskorteris ringi vaadata ning näidistoas viimistlusmaterjale ja mööblit oma käega katsuda.

Broneeri aeg

KOLI SISUSTATUD KOJU

Livenilt on võimalik tellida disainköök koos tehnikaga ning ülejäänud kohtkindla mööbli, et uude koju oleks mõnus kolida.

Tutvu köögiga

Livenist ostad kodu, mitte kinnisvara

Kodu soetamise protsess oli tegelikult oluliselt lihtsam, kui ma alguses kartsin. Kõik on kuulnud neid hirmujutte, kuidas tähtajad venivad kuid ja asjad on valesti, aga meil on esimese kodu soetamine Liveniga kuidagi eriti sujuvalt läinud.

Stella

Toom-Kuninga 21 koduomanik

Mulle väga meeldis Liveni käest kodu osta, sest tundub, et nad tõepoolest on hingega asja juures. Kõik on detailideni läbi mõeldud, aga seejuures on piisavalt valikuvõimalusi jäetud – alates parketist kuni vannitoalampide ja disainerpistikuteni välja. Seega lõppkokkuvõttes ei saa sa endale lihtsalt korterit, vaid tõepoolest kodu.

Kadri

Toom-Kuninga 21 koduomanik

Olime pikalt plaaninud majast korterisse kolida ja Liveni Katla Maja oma kõrgete lagedega ning avarate loftidega sobis selleks ideaalselt. Katla Maja jäi meile esmalt silma oma kodulehekülje piltidega, millel 5,2-meetrised laed. Neid lihtsalt pidi tulema oma silmaga vaatama. Kui neid suuri aknaid, kõrgeid lagesid ja ilusaid vaateid nägime, oli otsus selge!

Jane

Katla Maja koduomanik

Kõik algas sellest, kui silmasime Kultuurikilomeetri promenaadil jalutades üht võrdlusposti, millel märgitud tulevaste Katla Maja kodude lagede kõrgused. Kõrged laed, õhk ja avarus tundusid täpselt need õiged märksõnad, mida oma uuelt kodult otsisime! Huvi tekkides olid küll kõik sobivad korterid broneeritud, kuid lõpuks õnnestus üks meil siiski endale saada.

Gert

Katla Maja koduomanik