SISEARHITEKTI LAHENDUSED SINU KODUS

Uus-Meremaa avarates 3-meetriste lagedega kodudes on sisearhitekt Katrin Kaevatsi poolt loodud lahendused. Aktsentsein elutoas läheb üle köögiks ning ka 2,3 meetri kõrgused siseuksed on toon toonis köögi ja aktsentseinaga.

TERVIKLIK SISEVIIMISTLUS

Samas toonis on võimalik jätkata ja ukse taha jäävas pesuruumis, kasutades vastava disainiga valamukappi või siis struktuurset keraamilist plaati. Pesuruumides on Hansgrohe sanitaartehnika, Villeroy & Bochi sankeraamika ning Balteco vann või klaasseina ja renntrapiga dušinurk. Lisavalikuna on võimalik tellida puitribilagi ning valgustusega Balteco peegel.

3D TUUR JA NÄIDISTUBA

Siseviimistluse ja mööbli valik on lai, seega parim võimalus sellega tutvumiseks on külastades Liveni kontorit, kus saad 3D-prillides näidiskorteris ringi vaadata ning näidistoas viimistlusmaterjale ja mööblit oma käega katsuda.

Broneeri aeg

DISAINKÖÖK TEHNIKAGA

Livenilt on võimalik tellida köögimööbel koos tehnikaga, et uude koju oleks mõnus kolida.

Tutvu köögiga

Loome hingega kodusid

Kodude ehitamine on meie kirg. Ehkki me tahame ehitada kodu sulle, alustame me hoopis ehitamisest iseendile. Usume, et isiklik tähendus teeb võimalikuks anda kodule hing, erilisus ja ainulaadsus.